Hemen Araİletişim
 
Posted by admin Hizmet Bölglerimiz

İstoç Direksiyon Tamiri İkitelli

direksiyon tamiri

Direksiyon Tamiri İSTOÇ

İstoç Hidrolik direksiyon sistemi, kullanılan aracın istenilen yöne kolay ve zahmetsiz bir şekilde yönlendiren bir sistemdir. İstoç Hidrolik direksiyon sistemi bir nevi aracın kılavuz ve yol gösterici sistemidir. Basit bir hidrolik direksiyon sistemi; direksiyon simidi, direksiyon dişli kutusu,  İstoç direksiyon deve boynu kolları, rotlar ve tekerleklerden oluşur. Sorunsuz çalışan bir  hidrolik direksiyon sistemi, aracın park edilmesi sırasında kolayca manevra yapabilmesini sağlamalı ve yüksek hızlarda hassasiyetini koruyabilmelidir.   Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde kullanılan araçlar bir eski modellerine göre daha hafif ve daha konforlu halde tasarlanmıştır. Bundan dolayı hidrolik direksiyon sistemi de her geçen gün daha modern ve insan gücüne ihtiyacı duyma-dan aracı yönlendirebilecek şekilde daha hassas hale getirilmiştir.   Bu hassasiyetin farkını bilmeden en küçük bir arıza esnasında müdahale edilmemesi durumunda en düşük bir ücret karşılığında yapılabilinecek bir işlem size daha büyük sorunlara sebep verebileceğinde bilmemiz gerekir.

Genelde Görünen Arızalar

Direksiyondan tıkırtı sesi geliyorsa.
Manevra
esnasında direksiyon geri toplamı yorsa.
Direksiyon çevrildiğinde her zamankinden fazla güç istiyorsa.
Hidrolik direksiyon kutusu yada hidrolik direksiyon pompasında yağ sızıntısı varsa.
Bozuk yol yüzeyinden dolayı gelen darbelerin direksiyon hakimiyetini kaybetmesine neden oluyorsa.
Araç dar ve virajlı yollarda sürülürken hidrolik direksiyon sistemi ön tekerlekleri çabuk, kolay ve hızlı bir şekilde çeviremiyorsa.

0543 829 53 26


Bu ve bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için aracımızı düzenli ve sürekli olarak kontrol etmek gerekir.
Erken tespit edilen bir arızaya bağlı bulunan parçanın diğer parçalara zarar vermeden müdahale edilip tamir edilmesi büyük ücretlere sebep olacak başka bir parçanın arızalanması engellenebilir.   Hidrolik direksiyon kutusu ve hidrolik direksiyon pompası herhangi bir arıza durumunda orijinal parçası tamir edilebilir.
Böylece yedek parça aramaktan ve yüksek ücret ödemekten kurtulur, aracınızda inanılırlığının korur.
Önerimiz orijinal parçasının tekrar tamir edilmesidir.
Piyasada bulunan Çin mallarından kaçınılması gerekir.
Bire bir parçaların uyuşmamasından hariç uzun ömürlü olmayıp diğer orijinal parçaların bozulmasına sebep olabilir.
Anlatmadığımız bir nokta yada sizin bir durum veya sorunuz varsa bize ulaşabilir,sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı arz ederiz.

Direksiyon kutu tamiri istoç, direksiyon tamiri istoç, elektrikli direksiyon pompası tamiri istoç, eps direksiyon tamiri istoç, hidrolik direksiyon kutusu tamiri istoç, hidrolik direksiyon tamiri istoç, manuel pompa tamiri istoç,İstanbul istoç Hidrolik Direksiyon Tamiri, EPS direksiyon tamiri, Direksiyon Pompasi Tamiri, Direksiyon Kutusu Tamiri, İstanbul Direksiyon Tamiri, istoç direksiyon kutu tamiri, istoç direksiyon pompa tamiri, istoç epsdireksiyon tamiri, istoç direksiyon tamiri, istoç direksiyon boşluk tamiri, istoç direksiyon ses tamiri, istoç hidrolik direksiyon tamiri,istoç elektronik direksiyon tamiri, ikitelli istoç direksiyon tamiri, ikitelli istoç direksiyon pompa tamiri, ikitelli istoç direksiyon kutu tamiri

 

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Author