fbpx

Avcılar Direksiyon Tamiri

Avcılar Direksiyon Tamiri
25.10.2020
1.362

Avcılar direksiyon tamiri yapan firmalar arasında yerini alan Nehir Direksiyon tamir ve bakım servisi, 20 yılı aşkın süredir Esenyurt’ta faaliyet göstermektedir. Firmamız sadece direksiyon kutusu, direksiyon pompası ve elektronik direksiyon alanında hizmet vermektedir. Tüm marka ve model araçlarda hizmet veren firmamız Fatih Sanayi Sitesinde bulunmaktadır. 20 yıldan fazla süredir hizmet veren firmamız yaptığı işlemlerde 6 ay garanti vermektedir.

Avcılar direksiyon tamiri için bölgede hizmet veren Nehir direksiyon, tüm marka ve model araçlarda hizmet verebilir. Büyük araçlarda ise, sökme takma işlemi olmadan direksiyon kutusu ve pompa tamiri yapılabilir. Ancak TIR, Kamyon vb. araçlar için müsait park alanı olmaması sebebiyle sökme takma işlemi yapılmamaktadır. Ancak pompa, direksiyon kutusu tamiri yapılır.

Araçlarınızda direksiyonla ilgili arızalarınız var ve sorunun çözümünü bilemiyorsanız konu hakkında firmamızdan destek alabilirsiniz. Avcılar direksiyon tamiri için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir ve aracınızla ilgili arızaya dair açıklamaya sahip olabilirsiniz.

Direksiyon tamiri alanında uzman kadromuzla 20 yılı aşkın süredir Esenyurt’ta hizmet vermekte olan firmamızda İletişim bilgilerimizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Google üzerinden Nehir Direksiyon araması yaparak yine bize ulaşabilirsiniz.

Sorununuzla ilgili randevu talebi oluşturmak ya da bilgi almak için 0543 829 53 26 ve ya 0530 379 10 01 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?