Büyükçekmece Bölgesi

Büyükçekmece Direksiyon Tamiri

Büyükçekmece direksiyon tamiri hareketini motordan alan ve sistemin gereksinim duyduğu yüksek yağ basıncını sağlayan alternatif olmaktadır. Tipi genel olarak kanatçıklı tip pompadır. Pompa hareketi kayış- kasnak ile alarak ve hareket enerjisini hidrolik enerjiye dönüştürmektedir. Hidrolik pompa sistemde kullanılan yağı bir yağ rezervuarı içerisinden alır.

Bize ulaşmak için aşağıda bulunan numaraları kullanabilirsiniz.

0543 829 53 260530 379 10 01

Bu direksiyon yağ kutusu pompa ile tek parça olabileceği gibi genel olarak pompadan ayrı olmaktadır. Bu hortumla pompaya bağlanmıştır. Ağır vasıtalarda ya da iş makinelerinde traktörlerde pompanın kapasitesi ve basıncı daha büyük olmaktadır. Bu sayede dişliler yardımıyla direkt olarak motordan almaktadır. Sistem elektro hidrolik ise mekanik bir pompa yerine elektrikli bir pompa kullanılmaktadır. O nedenle motorla herhangi bir bağlantı bulunmamaktadır.

Eğer aracınız farklı bir serviste ve direksiyon pompası söküldü ise; bizi aramanız halinde servisinizden ücretsiz olarak alıp tamir işlemlerini sağlayıp geri teslim ediyoruz. Bu işlemlerin ortalama süresi ise 1-3 saat olarak sürmektedir. Siz de hemen arayın bilgi alın.

Tüm marka ve model araçlara hizmet veriyoruz. Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Seat, Audi, Porsche, Jeep, Range Rover, Land Rover ve diğer aklınıza gelebilecek tüm marka modellerin çıkma ve ya sıfır olarak direksiyon kutusu ve pompası elimizde bulunmaktadır. Stoklarımızla ilgili bilgi almak için siz de arayın.

Sizlerde direksiyon kutusu tamiri işlemleri kısa zamanda gerçekleşmektedir. Genel olarak paletli kanatçıklı tip direksiyon pompası kullanılmaktadır. Pompa hareketini motordan alır ve rotor hızla dönmektedir. Rotordaki yarıklarda paletler bulunur ve dönüş esnasında merkez kaç etkisiyle dışa açılmaktadır. Bu sayede pompa gövdesine dayanarak ve süpürülerek dönmektedir. Sizlerde kısa zaman içerisinde aracınıza güvenli bir halde kullanabilirsiniz. Büyükçekmece direksiyon tamiri için doğru adrestesiniz.

Genelde Görünen Arızalar•Direksiyondan tıkırtı sesi geliyorsa.•Park esnasında direksiyon geri toplamı yorsa.•Direksiyon çevrildiğinde her zamankinden fazla güç istiyorsa.•Hidrolik direksiyon kutusu yada hidrolik direksiyon pompasında yağ sızıntısı varsa.•Bozuk yol yüzeyinden dolayı gelen darbelerin direksiyon hakimiyetini kaybetmesine neden oluyorsa. Araç dar ve virajlı yollarda sürülürken hidrolik direksiyon sistemi ön tekerlekleri çabuk, kolay ve hızlı bir şekilde çeviremiyorsa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.