fbpx

Direksiyon Kutusu Tamiri Mümkün müdür?

Direksiyon Kutusu Tamiri Mümkün müdür?
30.10.2020
1.897

Direksiyon kutunuz zamanla aşınır ve ses çıkartabilir. Aynı zamanda sağa sola dönüşlerde bu boşluğu “direksiyon” da hissedebilirsiniz. Direksiyon kutusunda oluşan boşluk zamanda büyür ve hakimiyet kaybına yol açabilir. Direksiyon kutusu tamiri genellikle aynı gün yapılır.

Direksiyon kutusu tamiri için direksiyon kutunuzla ilgili arızadan emin olmak için aracınızın ön takımını kontrol ettirmeniz gerekebilir. Tüm parçalar birbiriyle bağımlı çalışırlar bundan dolayı aracınızın ön takımında farklı bir parçanın bozulması sizi yanıltabilir. Bunu en kolay anlamanın yolu aracınıza belirli periyotlarda ön takım kontrolü yaptırmaktır.

Direksiyon kutusu tamirinin en önemli sebebi direksiyon kutusunda oluşan boşluk TÜVTÜRK muayenesinden geçmez. Hakimiyet kaybına sebep olmasından kaynaklı TÜVTÜRK direksiyon kutunuzda boşluğun giderilmesi için Ağır Kusur verir. Bu tarz durumlar yaşamadan “kendi güveniniz” için öncesinde direksiyon kutusu periyodik bakımlarınızı aracın kullanım durumuna göre firmamızda yaptırabilirsiniz. Aracınızda bulunan direksiyon arızalarının tespitini firmamız “ücretsiz” olarak yapmaktadır.

Direksiyon kutusu tamiri için boşluk şikayetiniz var ise; muayeneden kaldıysanız ve ya aracınızla ilgili direksiyon sisteminin kontrolünü sağlamak için sizde 0543 829 53 26 yada 0530 379 10 01 numaları telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?