fbpx

Direksiyon Pompası Yağ Kaçırıyor

Direksiyon Pompası Yağ Kaçırıyor
31.10.2020
860

Direksiyon pompası yağ kaçırıyor, pompadan gelen ses genellikle yağ eksikliğinden dolayı olabilir. Yağ eksilmesi dışında aracınızın direksiyon sisteminde kaçak olabilir. Bundan dolayı direksiyon pompası sesli olarak sürücüyü uyarabilir. Direksiyon pompanızda yağ kaçağı problemi varsa “ücretsiz arıza tespiti” için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Direksiyon pompasından gelen yağ genellikle direksiyon basınç borusundan ya da kasnak tarafından gelmektedir. Bu durum aracınızda daha büyük arızalara sebep olabilir. Direksiyon pompanızdan yağ kaçırması, akan yağın kayışa akmasına ve aynı zamanda yağ sebebiyle kayışın yumuşayarak kopmasına neden olabilir.

Kayış kopması durumunda aracınızın şarj / marş sistemi devre dışı kalacaktır. Dolayısıyla kısa süre sonra aracınız tamamen durabilir ve size daha fazla masraf olarak geri dönebilir.

Direksiyon pompası tamiri genellikle 2-4 saat aralığında yapılnakta olup aracınız aynı gün teslim edilmektedir. Ancak gövdenin aşınık olması, kırık olması ve diğer durumlarda işlem süresi uzayabilir ya da ürünün değişmesi gerekebilir.

Direksiyon pompası yağ kaçağı şikayetinizle ilgili destek almak için 0543 829 53 26 ya da 0530 379 10 01 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?