fbpx

EPS Tamiri ve Satışı

EPS Tamiri ve Satışı
29.10.2020
294

EPS Tamiri mümkündür. EPS Arızası olan araçlarınızda %70 oranında EPS tamiri yapılmaktadır. Ancak bazı durumlarda EPS tamiri yapılamamakla birlikte değişmesi gerekebilir. Bu tarz durumlarda EPS satışımız mevcuttur. EPS genellikle elektronik kart arızalarından meydana gelmektedir.

EPS arızalarınızda önce aracın bilgisayara bağlanıp elektronik sistemin devrelerinin kontrol edilmesi gerekir. Elektronik devrede EPS arızasına sebep olan varyasyonlar olabilir.

Aracınızla ilgili EPS arızası olduğunda sarı ya da kırmızı direksiyon arıza işareti yanabilir onun dışında direksiyon sertleşebilir ve ya kendi kendine tepkime verebilir

Esenyurt EPS satışı olarak Google üzerinde arama yaptığınızda firmamıza ulaşabilirsiniz. EPS satışı konusunda sıfır ürünlerimize 6 ay garanti verebiliyoruz. Eğer EPS arızası konusunda sorunuz ya da probleminiz varsa, bize ulaşabilirsiniz.

EPS arızasıyla ilgili bir çok markaya ait araç hata verebilir. Hata çözümleri için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Servisimizi ziyaret etmek, randevu almak ve detaylı bilgi almak için 0543 829 53 26 ya da 0530 379 10 01 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?