fbpx

Esenyurt Direksiyon Kutusu Tamiri

Esenyurt Direksiyon Kutusu Tamiri
26.10.2020
284

Esenyurt direksiyon kutusu tamiri için yaptığınız aramada firmamız 20 yıllık tecrübesiyle sektörde hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın tecrübesini sektörde altın harflerle yazdıran firmamız direksiyon alanında Türkiye’de önde gelen isimler arasında yer almaktadır. Nehir Direksiyon Esenyurt Fatih Sanayi sitesinde hizmet vermektedir. Pazar günü hafta tatil günüdür. Direksiyon kutusu tamiri, direksiyon pompa tamiri, elektrikli direksiyonlar ve pompalar olmak üzere direksiyon alanıyla ilgili bir çok kategoride hizmet vermektedir.

Esenyurt Direksiyon kutusu tamiri hizmeti almak ve bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız siz de hemen aracınızı servisimize getirerek “ücretsiz ön ekspertiz” hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Direksiyon her ne kadar dışarıdan hafife alınan bir konu olsa da aracın hareket etmesinde en büyük role sahip parçalardan birisidir.

Direksiyon kutusu yağ kaçağı probleminiz olabilir. Direksiyon kutunuzda boşluk arızası olabilir. Bu ve buna benzer tüm arızalar için hizmet vermektedir. EPS Tamiri, Pompa tamiri alanında da hizmet veren firmamız hafta içi her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Direksiyon kutusu arızanız varsa; hala çözüm bulamadıysanız siz de yetkili ekip arkadaşlarımıza ulaşabilir ve “ücretsiz destek” alabilirsiniz. Telefonla bize ulaşmak için 0543 829 53 26 ya da 0530 379 10 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?