Esenyurt Bölgesi

Esenyurt Direksiyon Tamiri

Direksiyon Kutusu Tamiri

Esenyurt Direksiyon tamiri hizmetlerinin içerisinde hem görsel hem de mekanik aksamların revize edilmesi vardır. Direksiyon tamiri ile direksiyon pompası, boru ve raf onarımı, direksiyon kutusu tamiri, direksiyon kolonu onarımı ve direksiyon dişli tamiri gibi işlemler uygulanır. Tamir merkezlerinde ayrıca direksiyonlardaki deri döşeme onarabilir.

0543 829 53 260530 379 10 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Direksiyon Pompası Arızaları

Araç bakım ve tamir merkezlerinde sadece direksiyon değil aynı zamanda süspansiyon sistemi onarılabilir, servis edilebilir ve tanı koyulabilir. Arabanızın gevşek direksiyonunun nedenini belirledikten sonra, zaman testine dayanması için güvenebileceğiniz yüksek kaliteli onarımlar ve parça değiştirmeleri sağlanır. Uzman teknisyenler neyin yanlış olduğunu açıklayın ve sorunun kaynağını bulmak için ellerinden geleni yaparlar. Yararlı tavsiyeler sunabilir ve eğer varsa, hangi işlemin gerekli olduğunu açıklayabilir.

Direksiyon tamiri firmaları onu onarabilir ve iyi görünmesini sağlar. Bugüne kadar her zaman pahalı olan hasarlı parçayı değiştirmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Esenyurt direksiyon kutusu tamiri bünyesinde kullanılan en son akıllı mobil teknoloji ile direksiyon ile ilgili sorunlar minimum maliyetle giderilir.

Genelde Görünen Arızalar

•Direksiyondan tıkırtı sesi geliyorsa.
•Park esnasında direksiyon geri toplamıyorsa.
•Direksiyon çevrildiğinde her zamankinden fazla güç istiyorsa.
•Hidrolik direksiyon kutusu yada hidrolik direksiyon pompasında yağ sızıntısı varsa.
•Bozuk yol yüzeyinden dolayı gelen darbelerin direksiyon hakimiyetini kaybetmesine neden oluyorsa.
Araç dar ve virajlı yollarda sürülürken hidrolik direksiyon sistemi ön tekerlekleri çabuk, kolay ve hızlı bir şekilde çeviremiyorsa.

Esenyurt direksiyon pompa satışı ve kutu satışı konusunda Nehir Direksiyon Tamir Servisine ulaşarak hemen fiyat alabilirsiniz. Aynı zamanda satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili dilerseniz montaj talebinde bulunabilirsiniz. Montaj ücretleri satın aldığınız ürünlere dahil değildir. Direksiyon kutusu tamiri için fiyat almak isterseniz mutlaka Fatih Sanayi Sitesi 206. Sokak B Blok No:16 ‘da sizleri bekleyen Nehir Direksiyon’a uğramayı ihmal etmeyin.

Bu ve bunun gibi durumlarla karşılaşmamak için aracımızı düzenli ve sürekli olarak kontrol etmek gerekir. Erken tespit edilen bir arızaya bağlı bulunan parçanın diğer parçalara zarar vermeden müdahale edilip tamir edilmesi büyük ücretlere sebep olacak başka bir parçanın arızalanması engellenebilir.  Esenyurt direksiyon kutusu ve Esenyurt direksiyon pompası herhangi bir arıza durumunda orijinal parçası tamir edilebilir. Böylece yedek parça aramaktan ve yüksek ücret ödemekten kurtulur, aracınızda inanılırlığının korur. Önerimiz orijinal parçasının tekrar tamir edilmesidir. Piyasada bulunan Çin mallarından kaçınılması gerekir. Bire bir parçaların uyuşmamasından hariç uzun ömürlü olmayıp diğer orijinal parçaların bozulmasına sebep olabilir. Anlatmadığımız bir nokta yada sizin bir durum veya sorunuz varsa bize ulaşabilir,sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı arz ederiz.

Özet
Esenyurt Direksiyon Tamiri
Makale Başlığı
Esenyurt Direksiyon Tamiri
Açıklama
Esenyurt Direksiyon tamiri hizmetlerinin içerisinde hem görsel hem de mekanik aksamların revize edilmesi vardır. Direksiyon tamiri ile direksiyon pompası, boru ve raf onarımı, direksiyon kutusu tamiri, direksiyon kolonu onarımı ve direksiyon dişli tamiri gibi işlemler uygulanır. Yapılacak tüm işlemlerde minimum 6(altı) ay süre ile müşterilerimize garanti vermekteyiz.
Yazar
Yayımcı
Nehir Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi
Logo