fbpx

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Nehir Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi

20 yılı aşkın süredir Türkiye’de direksiyon tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız tüm marka ve model araçlara ait direksiyon arızalarının tamirini yapabilmektedir. Elektronik, kömürlü ve ya mekanik tüm ürünlerde uzman kadrosuyla sektörde yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında kendini her gün yenileyen ve yeni araçlara da hizmet vermeye devam eden firmamızda yapılan tüm iş/işçilikler garantili olarak teslim edilmektedir. Direksiyon kutusu tamiri ve aynı zamanda direksiyon pompası tamiri konusunda yurt içi / yurt dışı bir çok müşteriye hizmet vermiştir. %100 Müşteri Memnuniyeti ve aynı zamanda “geleceğe hizmet” ilkesiyle sektörün lokomotifi olmaya devam etmektedir.

Çözüm Ortağınız
  • Yetkili & Özel Servislerle Yapılan Anlaşmalarımız
  • Kurye ile Ürün Alımı
  • Aynı Gün Ürün & Araç Teslimatı
  • Garantili Hizmet

Anlayışıyla kurumsal / bireysel müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda alanında uzman kadrosuyla yeni çözüm ortaklarına hitap etmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?
Aynı gün araç teslimi yapıyor musunuz?

Genellikle direksiyon kutusu ve direksiyon pompası arızalarınızda aracınızı aynı gün servis yoğunluğuna bağlı olarak teslim ediyoruz. Ancak bazı arızalarda işlem ve test süreçleri daha uzun olduğu için 8-10 saate kadar işlem sürebiliyor. Bu tarz durumlarda bir sonraki güne sarkabiliyor.

Servis anlaşmaları yapıyor musunuz?

Yetkili ve özel servislerle anlaşmalarımız doğrultusunda kurye / kargo ile ürün alım ve gönderimi sağlıyoruz. Aynı zamanda servislere özel ekstra iskontolu fiyatlarımız bulunuyor. Yapılan işlemlerde firmalara da aynı şekilde bireysel müşteriye verilen “garanti” sağlanıyor.

Yetkili ve özel servislerden alınan / gelen ürünlerde ürün geliş zamanına göre öncelikli işleme alınıp hemen teslim edilmesi adına işlemler tamamlanıyor.

Detaylı bilgi sahibi olmak ve aynı zamanda servis anlaşması sağlamak için bize mail ve ya telefon yoluyla ulaşabilir, dilerseniz servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Direksiyon Basit Değildir!

Direksiyon kutusu ve direksiyon pompanızla ilgili arızalarda derhal direksiyon tamiri yapan işinde profesyonel kişilerden destek alınız.

Elektronik Direksiyon Kutusu Tamiri, Servo Direksiyon Tamiri ve Mekanik Direksiyon tamiri alanlarında resmi tatiller dışında hafta içi ve cumartesi her gün 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Sizi de servisimize bekleriz.

Sağlıklı Günler!

Bize Ulaşın
Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?