fbpx

Hyundai i30 Direksiyon Arızası

Hyundai i30 Direksiyon Arızası
28.10.2020
4.329

Hyundai i30 direksiyon arızası, bu gruptaki araçlarda görülebilir. Araçların direksiyonlarında sağa sola çevirmelerde ses vardır. Bu problem KIA – Ceed grubu araçlarla benzer durumdur. Aynı sorunu iki farklı markada görmek ve tecrübe etmek mümkündür. Genellikle bu ses direksiyon kolonunuzdan kaynaklanır.

Aracınızda direksiyonuzu sağa sola çevirdiğinizde direksiyonda metal metale vuruyor gibi ses geliyorsa, giderken ve aracınız olduğu yerde direksiyonla sağ sol yaptığınızda ses yapıyorsa aynı sorundan bahsediyor olabiliriz.

Hyundai i30 direksiyon arızası Direksiyon sağa sola dönüşlerde ses yapıyorsa en yakın zamanda servisimizi ziyaret edebilirsiniz ve ön ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir ücret talep etmeyiz. Ücretsiz olarak ön ekspertiz yapabiliriz.

Hyundai – i30 grubunda genelde direksiyon kolonundan gelen bu ses zaman zaman direksiyon kutusundan da gelebilir. Direksiyon kutusundan gelmesinin tespiti de tarafımızca yapılabilir. Hyundai marka aracın direksiyon kutusu tamiri için sizde servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Esenyurt Nehir Direksiyon Tamiri ve Bakım Servisimizde sizleri bekliyor olacağız. Gelmede önce randevu almak ve bizimle iletişime geçmek için 0543 829 53 26 ya da 0530 379 10 01 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?