fbpx

KIA Ceed Direksiyon Kutusu Boşluğu

KIA Ceed Direksiyon Kutusu Boşluğu
23.09.2020
1.554

KIA Ceed direksiyon kutusu boşluğu KIA grubunda genellikle direksiyondan gelen tıkırtı sesi kroniktir. Kronik olan bu ses zaman zaman kutudan geliyor olsa da, çoğu zaman direksiyon kolonundan gelmektedir. KIA grubunda elektronik direksiyon vardır ve bu elektronik direksiyonda bulunan metal dişliler kendi aralarında hareket ederken, direksiyonu sağa sola çevirmenizde metal metale değercesine ses çıkartır.

Bu ses ilk zamanlarda az gibi gelsede zamanla ses artacak ve aracı sağa sola çevirdiğinizde direksiyonda büyük vurma sesini hissedeceksiniz. KIA – Ceed grubu araçlarda kronik olan bu arızanın çözümü kolaydır. Ancak ortalama 2 – 3 saat aralığında arıza giderilebilmektedir.

KIA Ceed direksiyon kutusu boşluğu genelde KIA grubu araçlarda direksiyon kutusu tespiti yapılabilir ve sesin direksiyon kutusundan geldiğini söyleyebilirler. Ancak araç içerisinde bulunan ses direksiyon kolonundan geliyor olabilir. Bununla alakalı en yakın servisimizi ziyaret ederek ücretsiz arıza tespiti yaptırabilir ve bu sesle ilgili net bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Sizde KIA marka bir araca sahipseniz, direksiyonunuzdan gelen sesten şikayetçiyseniz servisimizden randevu talebinde bulunabilir ve sesin onarılmasını için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

KIA Ceed direksiyon kutusu boşluğu şikayetiniz varsa, direksiyon arızası için servisimize geldiğinizde

1) Önce arıza tespiti yapılır.
2) Arızalı olan donanım güvenli olarak sökülür
3) Arızalı olan parça tezgahta test edilir.
4) Arıza giderilir.
5) Aracınıza montajı güvenle sağlanır.
6) Aracınız teslim edilir.

Servisimizle ilgili detaylı bilgi ve randevu talebinde bulunmak için 0543 829 53 26 ya da 0530 379 10 01 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?