fbpx

Müşterilerimiz ne dedi?

Anasayfa » Müşterilerimiz ne dedi?

Müşterilerimiz ne dedi? Firmamız hakkında Google üzerinden, Mail üzerinden ya da müşterilerimizin bizzat kendi ağzından yazmış oldukları yorumlara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde alanında Türkiye’nin öncü gelen isimlerindendir. Müşterilerine ait sorunları kendi sorunu gibi dinleyip, en ekonomik fiyatlarla çözüm yolunda ilerlemeyi hedef bilmiştir.

Müşterilerimiz ne dedi hakkında sizde yorum bırakmak isterseniz Google üzerinden ya da info@nehirdireksiyon.com adresinden bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Değerlendirme: 5 / 5.
Miray Cankurtaran – Google Yorumu


Direksiyon boşluğu arıza yapmisti. Burayı tavsiye ettiler. Hemen geldim. Aracı iki saatte düzeltip teslim ettiler. Helal olsun. Ayrıca Covid-19 tedbirlerini uyguluyorlar. Tebrikler. Teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Değerlendirme: 5 / 5.
Kerem Cem – Google Yorumu

Citroen Saxo aracım için gittim mükemmel bir işçilikleri var İstanbul’da araştırmadigim yer kalmadı çetin ustanın yanına gittim bu işi ehliyle yapan ender kisilerden biri sizde arastiriyorsaniz kesinlikle buraya gidin pişman olmazsınız 👍

Değerlendirme: 5 / 5.
Enes Bozan – Google Yorumu

Fiat fiorino aracımızın direksiyon boşluğu sıkıntısı vardı çok kısa bi sürede temiz işçilikle halletiler
Çok teşekkür ederim tavsiye ediyorum

Değerlendirme: 5 / 5.
Mira Asar – Google Yorumu

İşlerinde çok başarılıve profesyoneller,direksiyon kutusunda yağ kaçağı vardı,yağ kaçağı sorununu kısa bir süre içerisinde giderdiler,çok teşekkür ediyorum

Değerlendirme: 5 / 5.
Mahmut Yıldız – Google Yorumu

İşlerinde oldukça başarılılar.

Değerlendirme: 5 / 5.
Eren Kılıç – Google Yorumu

2 aydır direksiyon kutumu yaptıracak bir tamirci bulamıyordum burayı buldum ve çok memnun kaldım.

Değerlendirme: 5 / 5.
Ahmet Yazgan – Google Yorumu

Volkswagen Passat aracımın Direksiyon Kutusu Tamiri ni yaptılar çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Değerlendirme: 5 / 5.
Batuhan Ulaş – Google Yorumu

Vallaha zor durumumda yetiştiler fiyatları uygundu işlerini güzel yapıyorlar direksiyon kutumu hemen eski haline getirdiler çok teşekkür ediyorum 🙂

Aracınızın direksiyonu ile ilgili konularda, bir telefon kadar uzağız. Mesai saatleri içerisinde dilediğiniz zaman yardımcı olmaya hazırız.

Müşterilerimiz ne dedi alanını okuduğunuz için teşekkür ederiz. Direksiyon kutusu tamiri ile ilgili konular için blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?