fbpx

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Direksiyon Tamiri ile ilgili müşterilerimizden gelen sıkça sorulan soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Diğer tüm soru / öneri ve istekleriniz için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Aracımın direksiyon tamir ve bakım işlemleri ne kadar sürer?

Sıkça sorulan sorular arasında, değerli müşterimiz, genellikle yoğunluğa bağlı olmakla birlikte aracınıza ait direksiyon kutusu tamir ve bakım işlemleri 2-4 saat aralığında sürmektedir. Aynı gün gelen araç müşteriye geri teslim edilir. Ancak yoğunluk olması durumunda ya da elektronik ürünlerde bu süreç 8-10 saate kadar uzayabilir. Gelmeden önce servis durumuyla ilgili bilgi almanız bekleme sürenizi kısaltacaktır.

Direksiyon kutusu satışınız var mı? Eski kutuları ne yapıyorsunuz?

Firmamız sıfır ve çıkma olarak aracınızın direksiyon sistemine ait parçaların satış ve onarımını yapmaktadır. Talep etmeniz halinde öncelik aracın üzerindeki orjinal kutunun onarımıdır. Ancak üzerindeki direksiyon kutusunun tamiri mümkün olmadığı durumlarda çıkma orjinal ürün kullanılabilir ya da tercihe bağlı olarak yan sanayi ürün takılabilir. Firmamız “%100 Orjinal” ürün kullanmanızdan yanadır.

Direksiyon pompasından ses geliyor. Bunun çözümü var mı?

Sıkça sorulan sorular arasında, direksiyon sisteminize ait “direksiyon pompası” birden fazla sebep unsuru doğrultusunda ses çıkartabilir. Kayış kaçırması, sistem üzerinde kaçak bulunması, pompanızın gövdesinin hasar almış olması ve bunun dışında birden fazla unsur daha bulunur. Bundan dolayı çözüme odaklanmak için öncelikle aracınıza ait sorunun tespit edilmesi gerekir. Bunun için bizi arayabilir ve ya servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Direksiyonum ağırlaştı. Çok zor çevirebiliyorum. Tamiri mümkün mü?

Sıkça sorulan sorular arasında, direksiyon ağırlaşmalarının temelinde “direksiyon pompası” bulunsada direksiyon kutunuzla alakalı bir problem olabilir. Bunun kaynağını bulmak ve çözüme ulaşmak için aracınızı teknisyenlerimizin incelemesi ve incelemeye bağlı olarak çözüm sunmaları gerekir. Direksiyonuzun ağır ise çok fazla üzerinde seyahat etmemenizi öneririz. Sisteme daha fazla zarar verebilir ve bu çıkacak olan masrafı daha da yukarı taşıyabilir.

EPS Arıza Işığı yandı, direksiyon dönmüyor. Ne yapmalıyım?

Direksiyonunuzun çok ağır olduğunun farkındayız. EPS ile ilgili olarak yapılacak ilk şey ürününüzün hangi hatayı verdiğini tespit etmek ve bu hata koduna göre işlemleri gerçekleştirmektir. Yanlış yapılacak işlemler aracınızın direksiyon sistemine tamamen zarar verebilir ve kullanılamaz hale getirebilir. EPS sisteminin detayları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Verdiğiniz Hizmetlerde Garanti Süresi Nedir?

Sağlamış olduğumuz tüm hizmetler “Nehir Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi” güvencesi altındadır. Bu süreç içerisinde “elektronik ürünlerde” sıvı teması ve darbe görmüş olması ürünün garanti kapsamından çıkmasına sebep olacaktır.

Satın aldığınız ürünlerde “montaj” tarafımızca yapılması halinde almış olduğunuz ürünlere ait yine “Nehir Direksiyon Tamir ve Bakım Servisi” güvencesi bulunmaktadır.

Whatsapp
Hüseyin EREL
Hüseyin EREL
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?